Înainte de-a intra oficial în weekend, cu ochii obosiți și fără pic de vlagă, postez ținuta cu rochița colorată cu buline pe care ați văzut-o deja în postarea cu shoppingul. Am comandat-o de AICI și special mi-am ales mărimea L ca s-o nimeresc ceva mai lungă. Nu era problemă dacă era prea lungă sau prea largă pentru că se putea ajusta dar când te trezești cu una scurtă, nu prea ai ce-i face. Doar s-o transformi în bluză. Eu am nimerit-o potrivită, dar aș fi vrut să fie totuși puțin mai lunguță. M-am simțit ca o adolescentă inocentă în ea, mai ales după ce mi-am mai pus și pălăriuță.
Cizmele cred că le-am purtat pentru ultima dată în ziua aia, sau cel puțin așa sper iar gentuța o îndrăgesc atât de mult că-mi vine s-o iau la orice ținută.
Rochie: Choies
Clutch: Persunmall
Pălărie: Oasap
Cizme: Milanoo
Weekend cât mai frumos să aveți!
Ce faina e rochia, imi place foarte mult 🙂
Si poseta se potriveste perfect cu aceasta rochie.
sa ai si tu un weekend grozav!
Pupici,
Clutchul e o noua iubire, imi place de mor! Multumesc cu intarziere! Pupici!
Am visat recent ca m-am tuns bob si asa mult imi placea, ca timp de cateva zile numai la asta imi statea gandul, mi-as dori o asa schimbare!
Insa de fiecare data cand intru pe blogul tau si iti admir parul, mi se consfirma ca sunt o mare iubitoare de plete in vant :))..deci nu ma mai tund, din contra, imi aplic masti cat mai des, sa creascaaaa!
Pupici
http://www.descude.com
Ar fi un cosmar sa ma trezesc cu parul scurt :)).
M-am tuns ultima data scurt cand eram insarcinata in 4 luni si am regretat mult. Imi era dor de parul lung lung si abia crestea. Dupa ce am nascut a inceput sa-si revina. Cand imi aduc aminte ce dor mi-a fost de el imi sare orice pofta de tuns :-D.
Deci..nu te tunde :*.
Ce frumossss! Imi place foarte mult rocchita si iti vine foooarte bine! Clutch-ul e genial, ti-am mai spus oricum. E superba tinuta ta! Chiar imi e pofta de rochite acum ;))
Pupici
Multumesc draga Lory! Mi-ar fi placut sa fie putin mai lunga, recunosc.
Esti superba! Te prinde atat de bine rochita, incat zici ca esti adolescenta. Esti foarte feminina 🙂 Te pup!
Esti o draguta Mari. Iti multumesc!
Wonderful post! great hair and look 🙂
http://moje-kreacje.blogspot.com/
Thank you Paulina!
Ce frumi e rochita! Ti se potriveste perfect!
Mulțumesc Alina! Pup!
ce draguta e geanta
SandraB.ro
I know, I love it!
Frumos model, îți vine minunat! ♥
Te pup, Fede!
Multumesc! Pup Mihaela!
Ce tinuta frumoasa! Rochia iti vine de minune si nu stiu ce iti faci in ultima vreme la par ca arata WOW! Paste fericit Fede!
http://www.xcentrica.ro/se-mai-poarta-rosu/
Multumesc cu intarziere Andreea!
Paste fericit si tie, ca mai este si azi 😀