Design interior in alb…
Nu știu cine m-a pus să deschid folderul “Alb”…ajunsesem acasă cu zâmbetul pe buze, curioasă și bucuroasă de noile mele achiziții (m-am văzut cu Alexandra, mi-a adus glossul Nyx și corectorul L.A.Girl, vi le arăt altă data!). Am căzut iar în visare si nu e astenie…după cum am mai spus cândva, am prostul obicei…